Doprava a platba

NÁKUP NA ZKOUŠKU

Jednou z našich nejvíce oceňovaných služeb zákazníkům je NÁKUP NA ZKOUŠKU. Uvědomujeme si totiž, jak těžké může být vybírat si zboží přes internet, jen z obrázků. Proto jsme pro vás připravili následující možnost. Je to velice jednoduché. Vybrané zboží vám dovezeme na zadanou adresu, vy se podíváte, a pokud si nebudete jisti svým výběrem, zboží nepřevezmete a my si je odvezeme zpět. Snad budete mít při dalším výběru „jistější ruku“. Služba NÁKUP NA ZKOUŠKU se týká jakékoli objednávky v minimálně hodnotě 15.000,- Kč za podmínky platby v hotovosti při převzetí.

PLATBA ZA FIREMNÍ DOPRAVU

Ať už si vyberete jakýkoli počet kusů nábytku či doplňkového zboží, rádi vám je dopravíme naší firemní dopravou na kterékoli místo v rámci České republiky zdarma. Jedinou podmínkou je minimální výše objednávky v hodnotě 15.000,- Kč. V takovém případě hradíme veškeré náklady spojené s dopravou a vykládkou objednaného zboží my. Cena dopravy zboží v hodnotě méně než 15.000,- Kč je odvozena od velikosti objednaného zboží (tedy typu dopravního prostředku) a tzv. optimalizace tras. V okamžiku objednávky vám částku za dopravu propočítáme a oznámíme. Takto definovaná částka je následně garantována. Máte tedy jistotu, že už nedojde k jejímu navýšení. Platba za zboží je požadována v hotovosti při převzetí zboží.

PLATBA ZA DOPRAVU PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ

Pokud budete preferovat dopravu zboží Vámi vybranou přepravní společností, pak rádi pomůžeme s vyřízením všech formalit a zboží předáme přepravní společnosti již zabalené. Platba za zboží je v takovém případě vyžadována předem převodem na náš účet, platba za dopravu je na Vaší domluvě s Vámi zvolenou přepravní společností. V tomto případě však neposkytujeme výhody programu Nákup na zkoušku, ale je možno vrátit zboží v původním stavu do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu zpět.

PLATBA ZA ZASLÁNÍ POŠTOU

Balíčky do 2 kg Vám rádi zašleme prostřednictvím České pošty za paušální poplatek 150,- Kč. Platba za zboží je v takovém případě vyžadována předem převodem na náš účet. Ani v tomto případě však neposkytujeme výhody programu Nákup na zkoušku, ale je možno vrátit zboží v původním stavu do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu zpět.

DODACÍ LHŮTY

Doba, která uplyne mezi objednávkou a doručením zboží na vaši adresu je závislá na počtu aktuálních objednávek a tzv. optimalizaci tras. Velmi se snažíme zaručit nejnižší cenu dopravy pro každého zákazníka. A také, přiznáváme, nám záleží na tom, aby nedocházelo k realizaci jednorázových, málo vytížených jízd. Chráníme tak nejen vaši peněženku, ale také životní prostředí. Věřte také, že děláme vše, co je v našich silách a možnostech, aby tato doba nepřesáhla několik dnů…

Používá se opensource systém OpenCart
Svět pokladů, © 2018 - Free Opencart Themes